ផ្ទះផលិតផលឧបករណ៍ផ្ទុកសមាសភាគអេឡិចត្រូលីត្រអេឡិចត្រូលីត្រB43501A3157M82
រូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះសូមមើលលក្ខណៈផលិតផល។
B43501A3157M82
Mfr# B43501A3157M82
Mfr. EPCOS (TDK)
ការពិពណ៌នា CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
ស្ថានភាព RoHs
ព័ត៌មាន​បន្ថែម លាភបន្ថែមទៀតអំពីអេស .០០ ។
តារាង​ទិន្នន័យ 1.B43501A3157M82.pdf
  2.B43501A3157M82.pdf
ការពិពណ៌នា
  • នៅ​ក្នុង​ស្តុក:0 pcs
  • តាមលំដាប់។:0 pcs
  • អប្បបរមា។:1 pcs
  • គុណ។:1 pcs
  • ពេលវេលាដឹកនាំរោងចក្រ។::Call
ប្រើទម្រង់បែបបទខាងក្រោមដើម្បីដាក់សំណើរសុំការដកស្រង់។
*បរិមាណ
*លេខ
*អ៊ីម៉ែល
*ឈ្មោះ​ទំនាក់ទំនង
*ទូរស័ព្ទ
*ក្រុមហ៊ុន
សារ
លេខផ្នែក B43501A3157M82
ក្រុមហ៊ុនផលិត EPCOS (TDK)
តារាង​ទិន្នន័យ 1.B43501A3157M82.pdf 2.B43501A3157M82.pdf
តង់ស្យុង - ទិន្នផលខុសគ្នា (ប្រភេទ) @ ចម្ងាយ -
តង់ស្យុង - ឌីសបញ្ច្រាស (Vr) (អតិបរមា) 385 V
ជួរធ្វើដំណើរ ±20%
បច្ចេកវិទ្យា Through Hole
ការផ្លាស់ប្តូរតង់ស្យុង 1.1 A @ 100 Hz
ឈ្មោះ​ដ៏​ទៃ​ទៀត Active
ចំនួនកម្រិត General Purpose
ផ្នែកស្នូលកាកបាទអប្បបរមា (Amin) mm² Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
វាស់ជួរ 0.866' Dia (22.00mm)
ពណ៌ LED B43501
ភាពខ្លាំង -40°C ~ 85°C
ខាងក្រៅទំនាក់ទំនងបញ្ចប់ 710 mOhms
ទំហំឌីជីថល / អាល់ហ្វា Polar
ទ្រង់ទ្រាយទិន្នន័យ 440mOhm @ 100Hz
បច្ចុប្បន្ន - ទិន្នផល (ប្រភេទ) 0.394' (10.00mm)
ទាក់ទងពេលវេលា 150 µF
កូដថ្នាក់ 1.654' (42.00mm)
ល្បឿនកាត 10000 Hrs @ 85°C