ផ្ទះផលិតផលឧបករណ៍ផ្ទុកTantalum - កុងតឺន័រពហុT540D476M020BH8705
T540D476M020BH8705 Image
រូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះសូមមើលលក្ខណៈផលិតផល។
T540D476M020BH8705
Mfr# T540D476M020BH8705
Mfr. KEMET
ការពិពណ៌នា CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
ស្ថានភាព RoHs មិន RoHS ធ្វើតាម
ព័ត៌មាន​បន្ថែម លាភបន្ថែមទៀតអំពីអេស .០០ ។
តារាង​ទិន្នន័យ 1.T540D476M020BH8705.pdf
  2.T540D476M020BH8705.pdf
ការពិពណ៌នា
  • នៅ​ក្នុង​ស្តុក:0 pcs
  • តាមលំដាប់។:0 pcs
  • អប្បបរមា។:1 pcs
  • គុណ។:1 pcs
  • ពេលវេលាដឹកនាំរោងចក្រ។::Call
ប្រើទម្រង់បែបបទខាងក្រោមដើម្បីដាក់សំណើរសុំការដកស្រង់។
*បរិមាណ
*លេខ
*អ៊ីម៉ែល
*ឈ្មោះ​ទំនាក់ទំនង
*ទូរស័ព្ទ
*ក្រុមហ៊ុន
សារ
លេខផ្នែក T540D476M020BH8705
ក្រុមហ៊ុនផលិត KEMET
តារាង​ទិន្នន័យ 1.T540D476M020BH8705.pdf 2.T540D476M020BH8705.pdf
តង់ស្យុង - ឌីសបញ្ច្រាស (Vr) (អតិបរមា) 20 V
ជួរធ្វើដំណើរ ±20%
ព័ត៌មានជំនួយ - ប្រភេទ D
បច្ចេកវិទ្យា Surface Mount
កាសែតរួមបញ្ចូល Molded
ឈ្មោះ​ដ៏​ទៃ​ទៀត Active
ផ្នែកស្នូលកាកបាទអប្បបរមា (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
វាស់ជួរ 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ពណ៌ LED KO-CAP® T540
ភាពខ្លាំង -55°C ~ 125°C
ទ្រង់ទ្រាយទិន្នន័យ 100mOhm @ 100kHz
បច្ចុប្បន្ន - ទិន្នផល (ប្រភេទ) -
ច្រកស្ពាន់ High Reliability
ទាក់ទងពេលវេលា 47 µF
កូដថ្នាក់ 0.122" (3.10mm)
ល្បឿនកាត 2000 Hrs @ 125°C