ផ្ទះផលិតផលខ្សែអង់តែន, ឧបករណ៏, ឆក់ខ្សែចំនុចហ្វ្រេកង់ថេរFDSD0630-H-5R6M=P3
FDSD0630-H-5R6M=P3 Image
រូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះសូមមើលលក្ខណៈផលិតផល។
FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr# FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr. Murata Electronics
ការពិពណ៌នា FIXED IND 5.6UH 4.2A 46 MOHM SMD
ស្ថានភាព RoHs
ព័ត៌មាន​បន្ថែម លាភបន្ថែមទៀតអំពីអេស .០០ ។
តារាង​ទិន្នន័យ 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
ការពិពណ៌នា
  • នៅ​ក្នុង​ស្តុក:0 pcs
  • តាមលំដាប់។:0 pcs
  • អប្បបរមា។:1 pcs
  • គុណ។:1 pcs
  • ពេលវេលាដឹកនាំរោងចក្រ។::Call
ប្រើទម្រង់បែបបទខាងក្រោមដើម្បីដាក់សំណើរសុំការដកស្រង់។
*បរិមាណ
*លេខ
*អ៊ីម៉ែល
*ឈ្មោះ​ទំនាក់ទំនង
*ទូរស័ព្ទ
*ក្រុមហ៊ុន
សារ
លេខផ្នែក FDSD0630-H-5R6M=P3
ក្រុមហ៊ុនផលិត Murata Electronics
តារាង​ទិន្នន័យ 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
ជួរធ្វើដំណើរ ±20%
បច្ចេកវិទ្យា Surface Mount
កាសែតរួមបញ្ចូល Drum Core, Wirewound
ដំណោះស្រាយជំហាន 100 kHz
ឈ្មោះ​ដ៏​ទៃ​ទៀត Last Time Buy
ចំនួនច្រក -
ភាពមិនច្បាស់ 5.6 µH
ផ្នែកស្នូលកាកបាទអប្បបរមា (Amin) mm² Nonstandard
វាស់ជួរ 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
ពណ៌ LED FDSD0630
ភាពខ្លាំង -
ការពារ ESD -
អង្កត់ផ្ចិត - នៅខាងក្រៅ, មិនពង្រីក Shielded
បច្ចុប្បន្ន - ងងឹត (ប្រភេទ) Metal
ប្រភេទខ្សែ 46mOhm Max
ទម្រង់ទំនាក់ទំនង -
កូដថ្នាក់ 0.118' (3.00mm)